OSTMINE OKSJONISAALIS OKSJONI AJAL

 1. OKSJONISAALIS ostes tuleb ennast oksjonile registreerida. Selleks täitke vastav blankett ja esitage see koos isikuttõendava dokumendiga (pass, juhiluba või ID kaart) Mündioksjoni tellerile. Mündioksjoni teller väljastab Teile oksjonil osaleja numbri (kui Teil on Mündioksjoni kliendinumber, siis piisab kui märgite blanketile oma kliendinumbri, nime ja allkirja).
 2. Üles tõstetud OSALEJANUMBRIGA andke oksjonipidajale märku oma ostusoovist. Kui oksjonipidaja peale haamrilööki nimetab Teie OSALEJANUMBRI, olete Te omandanud soovitud eseme. Ostu tehes ärge unustage, et maksmisel lisandub haamrihinnale viisteist (15%) protsenti OKSJONITASU (sisaldab makse).
 3. ESEME eest maksmiseks esitage oma osalejanumber Mündioksjoni tellerile. Peale makse sooritamist väljastab teller Teile kaks paberit ostu tõendamiseks. Nendest ühele annab ta oma allkirja.
 4. OSTETUD ESEME kättesaamiseks esitage maksmist tõendavad paberid saalitöötajale, kes väljastab Teile ostetud eseme(d). Kontrollige kohe, kas Teile anti õige(d) ese(med). Telleri poolt väljastatud ja allkirjastatud paber jääb Teile ostut?ekiks. Teine telleri poolt väljastatud paber jääb saalitöötajale eseme väljastamise tõenduseks. Sellele paberile annab OSTJA peale eseme vastuvõtmist oma allkirja.
 5. Enne oksjonimajast lahkumist ärge unustage tagastamast OSALEJANUMBRIT.
 6. OSALEDES Mündioksjoni oksjonil saate Te automaatselt KLIENDINUMBRI.
 7. Igale Mündioksjoni oksjonile peate Te ennast uuesti registreerima ja võtma OSALEJANUMBRI.

OSTMINE EELPAKKUMISEGA OKSJONISAALIS

 1. EELPAKKUMIST tehes täitke vastav blankett oksjonisaalis ja esitage see koos isikuttõendava dokumendiga tellerile. Ostupakkumist tehes ärge unustage, et haamrihinnale lisaks tuleb Teil tasuda viisteist (15%) protsenti OKSJONITASU.
 2. Kui Te ei ole EELPAKKUMIST tehes veel Mündioksjoni klient, siis peate Te ennast eelnevalt registreerima Mündioksjoni kliendiks, milleks tuleb täita vastav blankett (saab teha ka veebis).
 3. EELPAKKUMISE korral esindab Teid oksjonil Mündioksjon. (Nt. eseme alghind on 1000 eurot. Teie pakkumine on 5000 eurot. Teist järgmine pakkumine on 2000 eurot. Samm on selle summa juures 200 eurot. Oksjonipidaja alustab eseme müüki 2200 euroga. Kui oksjonisaalis ei tehta kõrgemat pakkumist, siis Te omandate eseme 2200 eurose haamrihinnaga ja haamrihinnale lisandub OKSJONITASU 15%).
 4. EELPAKKUMIST saab teha kuni oksjoninäituse lõpuni.
 5. OSTETUD mündid saab kätte peale oksjonit oksjonimajast või alates oksjoni järgsest päevast firmale kuuluvast kauplusest (Dunkri 9) lahtioleku ajal.
 6. Teie EELPAKKUMISEGA sooritatud ostu kinnituseks lisatakse müüginimekirjas eseme taha Teie KLIENDINUMBER.
 7. EELPAKKUMISE tegemine ei välista Teie osalemist oksjonil, oksjonisaalis, kasutades OSALEJANUMBRIT. Te peate ainult jälgima, et Te ei tõsta hinda iseenda vastu.

OSTMINE EELPAKKUMISEGA MÜNDIOKSJONI KODULEHEKÜLJEL

 1. Kõik toimub vastavalt eelnevaga nagu eelpool toodud. Teil tuleb ennast registreerida Mündioksjoni KLIENDIKS ja täita vastav blankett oksjonimajas või koduleheküljel. Olles Mündioksjoni klient, võite Te teha EELPAKKUMIST oksjoni koduleheküljel. Eelpakkumist Mündioksjoni koduleheküljel saab teha kuni oksjoninäituse lõpuni.

TASUMISE VÕIMALUSED, VIISID

 1. TASUMINE SULARAHAS toimub oksjonimajas. Tasuda saab eurodes (EUR).
 2. Maksimaalne summa, mida saab PANGAKAARDIGA TASUDA, on kakskümmend tuhat (20000) eurot (EUR).
 3. TASUMISEL pangaülekandega saate Te eseme kätte peale raha laekumist MÜNDIOKSJONI pangaarvele.

©2004-24 Haljak Coin Auction OÜ