1. OSTMINE JA MAKSMINE

Ostjal on aega maksta ja ostetud mündid ära viia kümne (10) päeva jooksul, oksjonipäev kaasa arvatud. Maksmisele kuulub haamrihind, pluss viisteist (15%) protsenti müügitasu. Kui ostja seda ei tee, arvestatakse arvele lisaks viis (5%) protsenti kuus, alates oksjoni päevast.

Kui ostja ei ole kolmekümne (30) päeva jooksul maksnud, siis tehing tühistatakse. Ostja peab Mündioksjonile kompenseerima saamata jäänud tulu ja teised kulud (sinna hulka kuulub ka viivis).

Vastutus ostetud müntide eest läheb peale haamrilööki üle ostjale, sõltumata sellest, kas ta on maksnud või ei ole maksnud.

Oksjonisaalis viibivad ostjad peavad ostetud müntide eest tasuma täies mahus oksjoni ajal või vahetult peale oksjoni ning ostetud mündid üle võtma.

2. EKSPORT

Müntide eksport toimub vastavalt Eesti Vabariigi seadustele.

3. OKSJONITASU

Oksjonilt ostes arvestatakse oksjonitasu viisteist (15%) protsenti haamrilöögi hinnale lisaks (nt. kui münt müüakse saja (100) euroga, siis läheb see ostjale maksma ükssada viisteist (115) eurot) iga ostetud kataloogiartikli kohta. Antud summa sisaldab käibemaksu.

4. OSTMINE, KAUBAGA TUTVUMINE

Mündioksjon annab müntide kohta võimalikult täpsed andmed. Ostjal on õigus tutvuda müntidega enne oksjonit toimuval näitusel. Proteste ja kaebusi ei võeta vastu peale haamrilööki.

5. TEHINGU TÜHISTAMINE

Kui oksjonilt ostetud münt osutub võltsinguks või erineb muidu oluliselt kataloogis kirjeldatust enne, kui see on ostjale üle antud, on Mündioksjonil õigus tehing tühistada.

6. TRANSPORT

Kõik transpordiküsimused lahendab ostja. Kui münt saadetakse ostjale posti teel, vastutab võimalike ohtude ja riskide eest ostja.

©2004-24 Haljak Coin Auction OÜ